podstrona-slide2

Express Elixir

Klienci Banku Spółdzielczego w Chojnowie mogą korzystać z przelewów natychmiastowych Express Elixir obsługiwanych przez Krajową Izbę Rozliczeniową.

System umożliwia przesyłanie pieniędzy wyłącznie w PLN, pomiędzy kontami prowadzonymi w różnych bankach krajowych, w czasie kilku sekund.

 

Usługa dostępna jest zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. To praktyczne rozwiązanie sprawdza się zawsze, gdy musisz błyskawicznie uregulować należności lub natychmiast wysłać komuś pieniądze.Środki trafiają na wskazany rachunek bankowy w kilka sekund od zatwierdzenia transakcji.

Przelewy natychmiastowe Express Elixir można realizować w placówce banku oraz za pośrednictwem systemu bankowości internetowej.

Maksymalna kwota pojedynczego przelewu to 25 000 zł dla Klientów instytucjonalnych oraz 5 000 zł dla Klientów indywidualnych. Realizacja przelewów jest możliwa jeśli przelew zostanie złożony w godzinach dostępności systemu rozliczeniowego Express Elixir w Banku Spółdzielczym w Chojnowie oraz w banku odbiorcy.

Godziny dostępności dla klientów Banku to 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

Za wykonanie przelewu w systemie Express Elixir Bank pobiera opłatę zgodną z Taryfą Opłat i Prowizji.

Dyspozycja przelewu Express Elixir nie może być złożona na rachunki ZUS oraz na rachunki organów podatkowych (US).

Dodatkowych informacji o systemie Express Elixir jak również aktualną listę banków, które są uczestnikami systemu można uzyskać na stronie: wykaz banków uczestniczących w systemie Express Elixir.

Więcej o Express Elixir: http://www.expresselixir.pl/

© 2009-2022 Bank Spółdzielczy w Chojnowie. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: MELLO Studio