Nowa wersja strony systemu Internet Banking dla urządzeń mobilnych

Szanowni Państwo!

Miło nam poinformować, że Bank Spółdzielczy w Chojnowie od dnia 16 października 2017 r. wprowadzi nową odsłonę strony WWW systemu Internet Banking dla klientów indywidualnych korzystających z urządzeń mobilnych.

Bankowość mobilna

 

Wersja mobilna systemu Internet Banking to rozwiązanie, które umożliwia korzystanie z usług banku na urządzeniach mobilnych, takich jak telefon komórkowy typu smartfon (urządzenie telefoniczne łączące w sobie funkcje telefonu komórkowego i komputera kieszonkowego) lub tablet. Program dedykowany jest dla nowych urządzeń mobilnych obsługiwanych dotykowo, wykorzystujących systemy operacyjne: Android, iOS, Windows phone, Firefox OS, BlackBerry.

Intuicyjny interfejs systemu dostosowany do urządzeń mobilnych sprawia, że zarządzanie finansami jest wygodne i przyjemne, z nieograniczonym przez czas lub miejsce dostępem do środków. Usługa mobilna działa równolegle z tradycyjnym dostępem do e-konta.

Z usługi mogą korzystać klienci banku będący użytkownikami systemu Internet Banking. Link do strony dostępny jest pod adresem http://www.bs-chojnow.pl/ po kliknięciu w przycisk „ZALOGUJ SIĘ” lub bezpośrednio https://login.bs-chojnow.pl/

 

Pierwszoplanowe funkcjonalności:

  • dostęp do rachunków,
  • przegląd sald i historii operacji na rachunkach,
  • wykonywanie przelewów zdefiniowanych i dowolnych,
  • koszyk płatności,
  • obsługa lokat terminowych,
  • waluty,

Korzyści dla klienta:

  • mobilność – interfejs dostosowany do ekranów urządzeń przenośnych typu telefon smartfon, tablet,
  • wygodna kontrola środków bez konieczności „przewodowego połączenia” z siecią Internet,
  • szybki dostęp do rachunków 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę bez względu na miejsce,
  • większa satysfakcja podczas korzystania z usługi.

 

Bezpieczeństwo

Operacje wprowadzane przez telefony i tablety z wykorzystaniem wersji mobilnej są rejestrowane w czasie rzeczywistym w systemie bankowym na rachunku klienta (brak zwłoki w rejestracji operacji). Podobnie zmiany wprowadzone na rachunku klienta przez bank, są natychmiast widoczne w programie podczas obsługi na urządzeniach mobilnych. Dane przesyłane pomiędzy urządzeniem klienta, a systemem bankowym są szyfrowane. Dla zwiększenia poziomu bezpieczeństwa, czynności związane z parametryzacją i definiowaniem przelewów wymagają podania dodatkowego hasła jednorazowego.

 

Więcej informacji na temat bankowości mobilnej można uzyskać w placówkach Banku Spółdzielczego w Chojnowie.

 

© 2009-2018 Bank Spółdzielczy w Chojnowie. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: MELLO Studio