podstrona-slide2

Płatności mobilne

 

Banki Spółdzielcze dostrzegają olbrzymi potencjał drzemiący w płatnościach mobilnych w naszym kraju. Na koniec I kwartału 2019 roku Polacy mieli ponad 2,1 mln kart płatniczych dodanych do urządzeń mobilnych, takich m. in. jak telefony komórkowe. Sprzyja temu fakt, że ciągle wzrasta liczba terminali akceptujących instrumenty płatnicze wyposażone w funkcję zbliżeniową w sklepach, restauracjach i punktach usługowych. Na koniec marca było ich w Polsce ok. 830 tys.

Klienci Banku Spółdzielczego w Chojnowie nie muszą już na zakupy zabierać swojego portfela wystarczy telefon. Nowa usługa umożliwia klientom dokonanie płatności zbliżeniowo przy użyciu telefonu.

Aplikacja BS Pay umożliwia płatności w punktach handlowo usługowych za towary i usługi urządzeniem mobilnym, bez konieczności fizycznego użycia karty.
Płatności mobilne umożliwiają klientom szybkie i wygodne płacenie smartfonem z aplikacją BS Pay w sposób analogiczny do płatności kartą zbliżeniową.

Aplikacja umożliwia:

 • Dodawanie, modyfikowanie oraz usuwanie mobilnej karty płatniczej z portfela.
 • Uwierzytelnienie w portfelu GPay odbywa się w bezpieczny sposób, niezauważalny dla użytkownika.
 • Aktywację karty płatniczej – bez konieczności kontaktowania się z infolinią banku.
  Czasowe zablokowanie karty płatniczej – funkcja przydatna w sytuacji, kiedy zauważysz, że nie masz swojej karty płatniczej ale nie jesteś przekonany, że trwale ją utraciłeś. Po odnalezieniu karty nie musisz odbierać nowego plastiku – wystarczy że ją odblokujesz za pośrednictwem BS Pay. Czasowa blokada obejmuje transakcje wykonywane kartą płatniczą jak również telefonem.
 • Zablokowanie karty płatniczej – natychmiastowa i nieodwracalna blokada płatności kartą oraz jej odpowiednikiem w postaci tokena do płatności mobilnych w sytuacji np. zgubienia lub kradzieży karty.
 • Zmianę kodu PIN karty.
 • Włączenie/Wyłączenie płatności zbliżeniowych na karcie – funkcja zwiększając aspekt bezpieczeństwa dla użytkowników, którzy nie zamierzają w najbliższym okresie korzystać z płatności zbliżeniowych kartą. W dowolnym momencie, za pośrednictwem BS Pay istnieje możliwość przywrócenia opcji płatności zbliżeniowych. Wyłączenie płatności zbliżeniowych na karcie nie spowoduje zablokowania możliwości korzystania z płatności mobilnych.
 • Zarządzanie limitami karty – zarządzaj wartością dziennych limitów transakcyjnych bezgotówkowych, gotówkowych oraz internetowych.
 • Prezentację historii (wydatków) transakcji kartowych – debetowych oraz kredytowych do 3 miesięcy wstecz.
 • Prezentację autoryzacji kartowych.
 • Graficzną analizę transakcji kartowych (prezentowanie obciążeń na karcie z 3 miesięcy wstecz) w podziale na transakcje gotówkowe i bezgotówkowe.
 • Wyszukiwanie bankomatów wraz z opcją nawigacji.
 • Potwierdzanie zamian m.in. odciskiem palca (jeśli urządzenie spełnia wymagania) oraz domyślnie wzorem lub cyfrowym kodem dostępu.
 • Prezentację stanu dostępnych środków na karcie debetowej lub kredytowej.

 

Proces uruchomienia aplikacji jest szybki i prosty:

 1. Ściągnij i zainstaluj aplikację BS Pay na telefonie – wymagany telefon z systemem Android 4.4 lub wyższy. W celu wykonywania płatności mobilnych urządzenie musi posiadać technologię NFC.
 2. Wprowadź w telefonie kod aktywacyjny wygenerowany na portalu www.kartosfera.pl
 3. Utwórz własny kod dostępu i zaloguj się do aplikacji.
 4. Wybierz przycisk Dodaj do GPay znajdujący się pod wizerunkiem karty, którą chcesz dodać do płatności mobilnych. Na etapie dodawania karty do płatności mobilnych zaakceptuj Regulaminu korzystania z kart Banku Polskiej Spółdzielczości S.A. w ramach Google Pay jak również zgody formalne i warunki korzystania z usługi przedstawione podczas dodawania karty do Google Pay.
 5. W trakcie dodawania karty do płatności mobilnych aplikacja może poprosić o zmianę ustawień systemu Android dla płatności NFC, w sekcji „Dotknij i zapłać” na Google Pay.
 6. Gotowe! Korzystaj i ciesz się z płatności mobilnych oraz pozostałych możliwości jakie daje Ci aplikacja BS Pay.

O szczegóły zapytaj naszych doradców w Placówkach Banku.

© 2009-2023 Bank Spółdzielczy w Chojnowie. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: MELLO Studio