Planet Mobile – płatności HCE w Twoim telefonie

Bank Spółdzielczy w Chojnowie udostępnił swoim Klientom aplikację mobilną Planet Mobile. Możesz teraz łatwiej zarządzać swoimi kartami VISA i MasterCard, a dzięki integracji z GooglePay możesz korzystać w sklepach z płatności zbliżeniowych bez konieczności fizycznego posiadania karty w kieszeni.

Aplikacja daje Ci wiele możliwości:

 • Uwierzytelnienie w portfelu GPay odbywa się w bezpieczny sposób, niezauważalny dla użytkownika.
 • Aktywacja karty płatniczej – bez konieczności kontaktowania się z infolinią banku.
 • Aktywowanie zabezpieczenia 3D Secure – rozwiązanie zwiększające bezpieczeństwo płatności dokonywanych w Internecie.
 • Czasowe zablokowanie karty płatniczej – funkcja przydatna w sytuacji, kiedy zauważysz, że nie masz swojej karty płatniczej ale nie jesteś przekonany, że trwale ją utraciłeś. Po odnalezieniu karty nie musisz odbierać nowego plastiku – wystarczy że ją odblokujesz za pośrednictwem Planet Mobile. Czasowa blokada obejmuje transakcje wykonywane kartą płatniczą jak również telefonem.
 • Zablokowanie karty płatniczej – natychmiastowa i nieodwracalna blokada płatności kartą oraz jej odpowiednikiem w postaci tokena do płatności mobilnych w sytuacji np. zgubienia lub kradzieży karty.
 • Zmiana kodu PIN karty.
 • Włączenie/Wyłączenie płatności zbliżeniowych na karcie – funkcja zwiększająca aspekt bezpieczeństwa dla użytkowników, którzy nie zamierzają w najbliższym okresie korzystać z płatności zbliżeniowych kartą. W dowolnym momencie, za pośrednictwem Planet Mobile istnieje możliwość przywrócenia opcji płatności zbliżeniowych. Wyłączenie płatności zbliżeniowych na karcie nie spowoduje zablokowania możliwości korzystania z płatności mobilnych.
 • Zarządzanie limitami karty – zarządzaj wartością dziennych limitów transakcyjnych bezgotówkowych, gotówkowych oraz internetowych.
 • Prezentacja historii (wydatków) transakcji kartowych – debetowych oraz kredytowych do 3 miesięcy wstecz.
 • Wyszukiwanie bankomatów bezprowizyjnych wraz z opcją nawigacji.

Skrócona instrukcja instalacji:

 1. Ściągnij i zainstaluj aplikację Planet Mobile na telefonie – wymagany telefon z systemem Android 4.4+ lub iOS w wersji 10.0+. W celu wykonywania płatności mobilnych urządzenie musi posiadać technologię NFC.
 2. Wprowadź w telefonie kod aktywacyjny wygenerowany na portalu www.kartosfera.pl
 3. Utwórz własny kod dostępu i zaloguj się do aplikacji.
 4. Wybierz przycisk Dodaj do GPay znajdujący się pod wizerunkiem karty, którą chcesz dodać do płatności mobilnych. Na etapie dodawania karty do płatności mobilnych zaakceptuj Regulaminu korzystania z kart Banku Polskiej Spółdzielczości S.A. w ramach Google Pay jak również zgody formalne i warunki korzystania z usługi przedstawione podczas dodawania karty do Google Pay.
 5. W trakcie dodawania karty do płatności mobilnych aplikacja może poprosić o zmianę ustawień systemu Android dla płatności NFC, w sekcji „Dotknij i zapłać” na Google Pay.
 6. Gotowe! Korzystaj i ciesz się z płatności mobilnych oraz pozostałych możliwości jakie daje Ci aplikacja Planet Mobile.

 

Pliki do pobrania:

Instrukcja instalacji aplikacji

Najczęściej zadawane pytania

 

 

© 2009-2019 Bank Spółdzielczy w Chojnowie. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: MELLO Studio